BIURO RACHUNKOWE PLUSTAX !

Rzetelnie !

USŁUGI KSIĘGOWO-RACHUNKOWE

Szybko !

OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

Profesjonalnie !

Plustax biuro rachunkowe - Krosno ul. Paderewskiego 4

Witamy Państwa na stronie internetowej biura rachunkowego PLUSTAX. Oferujemy pełną pomoc księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy profesjonalną, sympatyczną i życzliwą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasza działalność skupia się na obsłudze tak klientów indywidualnych, jak i spółek, czy fundacji. Jesteśmy firmą rzetelną i profesjonalną, stawiającą na wygodę klienta. Współpracować możemy z Państwem zarówno na miejscu, w siedzibie Naszej firmy, jak i rozliczać Wasze firmy zdalnie, w zależności od Państwa preferencji. Proponujemy konkurencyjne i preferencyjne warunki finansowe za świadczone przez nas usługi.

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym w Krośnie.

Pełna księgowość dla firm. Sprawna obsługa kadrowo płacowa.

Zapewniamy rozliczenia z:

Obsługa ZUS
 
Obsługa ZUS
Jako Biuro Rachunkowe, sporządzamy i wysyłamy odpowiednie deklaracje do ZUS.
Urząd Skarbowy
 
Urząd Skarbowy
Biuro Rachunkowe Krosno oferuje kompleksowe rozliczenia z Urzędem Skarbowym.
Rozliczenia PFRON
 
Rozliczenia PFRON
Obsługa kadrowo płacowa Krosno pomoże Państwu rozliczyć i wysłać odpowiednie dokumenty do PFRON.

Firmy z Krosna, które nam zaufały:

Klient biura rachunkowego Plustax - firma SpecMed
Klient biura rachunkowego Plustax - firma Investland
Klient biura rachunkowego Plustax - firma Krosno Design

Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania księgowego firmy Comarch

Pracując dla Państwa używamy programu Comarch ERP Optima, czyli dedykowanego dla małych i średnich firm oprogramowania księgowego. Program ten jest w pełni nowoczesny i odpowiadający potrzebom rozmaitych branż, dzięki czemu usługi naszego biura rachunkowego są kompleksowe oraz błyskawiczne. Program ten umożliwia naszemu biuru rachunkowemu pracę na jednej linii z naszymi Klientami, używając do tego celu Internetu.

Dzięki zintegrowanym aplikacjom-modułom jesteśmy w stanie obsługiwać rozmaite obszary działalności Państwa przedsiębiorstwa. To wygodny sposób dla obu stron, umożliwiający pracę w dowolnie wybranym momencie dnia, czy nocy, do tego zapewniający 100 % bezpieczeństwo wszystkich zawartych w nim danych.